ОНМедУ Одеський національний медичний університет
Loading
НА ГЛАВНУЮ
.
Факультети університету. >> Факультет післядипломної освіти. >> Відділ комплектації циклів
підвищення кваліфікації та перепідготовки.



Відділ комплектації циклів
підвищення кваліфікації та перепідготовки

Порядок зарахування на цикли перепідготовки.


Шабаліна Алла Василівна

Інспектор Шабаліна Алла Василівна
Тел.(048)712-31-34
Адреса: Україна,65082.м.Одеса, провул.Валіхівський,2

Овсієнко Вікторія Михайлівна

Овсієнко Вікторія Михайлівна
Тел.(048)712-31-34
E-mail: vita.h@mail.ru
Адреса: Україна,65082.м.Одеса, провул.Валіхівський,2

Підвищення кваліфікації та перепідготовка лікарів(провізорів) в ОНМедУ - 3570 осіб на рік, здійснюється на бюджетній та госпрозрахунковій основах за 44 спеціальностями.

Перепідготовка та підвищення кваліфікації лікарів(провізорів) базується :

  • Постанова №796 від 27.08.2010р. «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності»;
  • Наказ МОЗ України №588 від 12.08.2009р. «Про атестацію професіоналів з вищою немедичною освітою, які працюють в системі охорони здоров’я»
  • Наказ МОЗ України № 484 від 07.07.2009р. «Про затвердження Змін до Положення про проведення іспитів на передатестаційних циклах»
  • Наказ МОЗ України від 19.12.1997р. «Про подальше удосконалення лікарів»
  • Наказ МОЗ №166 від 22.07.1993р. «Про подальше удосконалення системи післядипломної підготовки лікарів(провізорів)».

Перелік спеціальностей, за якими здійснюється перепідготовка та
підвищення кваліфікації в ОНМедУ

Спеціальність Термін
перепідготовки(міс.)
ПАЦ
(міс.)
Стажування Кафедра
Акушерство та
гінекологія
5-лікарі-хірургі,
дит.гінекологі; 9 -інші
1 1-6 Акушерства та гінекології №1
Анестезіологія 3-лікарі-анестезіологі дитячі;
6-інші
1 1-6 Анестезіології, нтенсивної терапії
з післядипломною підготовкою
Дерматовенерологія 5 1 1-6 Дерматології та венерології
Дитяча анестезіологія 5 1 1-6 Анестезіології, нтенсивної терапії
з післядипломною підготовкою
Дитяча гінекологія 5-лікарі педіатричного профілю,
3-акушери-гінекологі,
дит.хірургі
1 1-6 Акушерства та гінекології №2
Дитяча
дерматовенерологія
3-лікарі педіатричного профілю;
1-дерматовенерологи
1 1-6 Дерматології та венерології
Дитяча
оториноларингологія
2-лікарі отоларингологи,
5-лікарі педіатрічного профілю
1 1-6 Оториноларингології
Дитяча
офтальмологія
2-лікарі-офтальмологи,
5-лікарі педіатрічного профілю
1 1-6 Офтальмології
Дитяча психіатрія 3-лікарі-психіатри;
5-лікарі-педіатри
1 1-6 Психіатрії, наркології
з курсом мед. психології
Дитяча стоматологія 3 1 1-6 Загальної стоматології
Ендоскопія 4 1 1-6 Хірургії №1
Загальна практика
-сімейна медицина
6(очно-заочна форма навчання) 1 1-6 Загальної практики та
медичної реабілітації; Сімейної медицини та
загальної практики
Інфекційні хвороби - 1 1-6 Інфекційних хвороб
Кардіологія 3-лікарі-терапевти та ревматологи;
4-лікарі сімейної медицини та анестезіологи
1 1-6 Внутрішніх хвороб №3
Клінічна біохімія 3-лікарі клінічні лаборанти 1 1-6 Профпатології, клінічної лабораторної
та функціональної діагностики
Клінічна лабораторна
діагностика
5-лікарі медико-профілактичного,
лікувального, педіатричного профілю
1 1-6 Профпатології, клінічної лабораторної
та функціональної діагностики
Лікувальна фізкультура і спортивна медицина 3-лікарі лікувального профілю 1 1-6 Фізичної реабілітації,
спортивної медицини,
фізичного виховання і валєології
Медицина невідкладних станів 3-лікарі лікувального.
педіатричного профілю та зараховані
на посади лікарів ШМД
1 1-6 Анестезіології, нтенсивної терапії
з післядипломною підготовкою
Медична психологія 4- лікарі лікувального
та педіатричного профілю
1 1-6 Психіатрії, наркології з
курсом мед. психології
Наркологія 4- лікарі лікувального та
педіатричного профілю
1 1-6 Психіатрії, наркології з
курсом мед. психології
Неврологія 5-лікарі лікувального профілю 1 1-6 Нейрохірургії та неврології
Неонатологія 3-лікарі-педіатри 1 1-6 Педіатрії №1, неонатології
та біоетики
Онкологія 4- лікувального профілю 1 1-6 Онкології з курсом променевої
діагностики та терапії
Організація і управління
охороною здоров’я
2-лікарі будь-якого профілю,
зараховані на посади керівників органів
охорони здоров’я, їх заступників, методистів,
статистиків або зараховані в їх резерв
1 1-6 Профпатології, клінічної лабораторної
та функціональної діагностики
Ортодонтія 3 1 1-6 Загальної стоматології
Ортопедична стоматологія 4 1 1-6 Загальної стоматології
Ортопедія і травматологія 4-лікарі-хірургі;
2-лікарі-ортопеди-травматологі дитячі
1 1-6 Травматології та ортопедії
Отоларингологія 3-лікарі-хірургі;
5-лікарі лікувального профілю
1 1-6 Оториноларингології
Офтальмологія 5-лікарі лікувального профілю 1 1-6 Офтальмології
Педіатрія 5-лікарі лікувального профілю 1 1-6 Педіатрії №1,неонатологіїї та біоетики Педіатрії №2
Професійна патологія 5-лікарі медико-профілактичного профілю; 3-лікарі-терапевти 1 1-6 Профпатології, клінічної лабораторної
та функціональної діагностики
Психіатрія 5-лікарі лікувального профілю 1 1-6 Психіатрії, наркології з курсом мед. психології
Рентгенологія 3-лікарі-радіологи;
5- лікарі лікувального та
педіатричного профілю
1 1-6 Онкології з курсом променевої
діагностики та терапії
Стоматологія 3 1 1-6 Загальної стоматології
Суднова медицина 4- лікарі лікувального профілю і
зараховані на посади суднових лікарів
1 1-6 Профпатології, клінічної лабораторної
та функціональної діагностики
Судово-медична імунологія 1-лікарі-імунологи;
3-лікарі-судово-медичні
експерти, патологоанатоми
1 1-6 Судової медицини
Судово-медична цитологія 3-лікарі-судово-медичні експерти,
патологоанатоми, лікарі-лаборанти з
клінічної лабораторної діагностики
1 1-6 Судової медицини
Терапевтична стоматологія 2 1 1-6 Загальної стоматології
Терапія 5- лікарі лікувального профілю 1 1-6 Внутрішніх хвороб №1
Внутрішніх хвороб №3
Загальної практики та медичної реабілітації;
Сімейної медицини та загальної практики
Ультразвукова діагностика 3- лікарі лікувального та
педіатричного профілю
1 1-6 Профпатології, клінічної лабораторної
та функціональної діагностики
Урологія 4-лікарі-хірургі 1 1-6 Урології та нефрології
Фармація 2-фармацевти 1 1-6 Організації та економіки фармацією
Фізіотерапія 3- лікарі лікувального та
педіатричного профілю
1 1-6 Загальної практики та медичної реабілітації
Функціональна діагностика 4- лікарі лікувального та
педіатричного профілю
1 1-6 Профпатології, клінічної лабораторної
та функціональної діагностики
Фтизіатрія 4-лікарі-терапевти, пульмологи 1 1-6 Фтизіопульмонології
Хірургічна стоматологія 4 1 1-6 Загальної стоматології
Хірургія 9- лікарі лікувального профілю;
5-дитячі хірургі
1 1-6 Хірургії №1
Організація і управління фармацією 2-провізори з інтернатурою «загальна фармація» і зараховані на посади керівників аптечних установ та їх заступників 1 1-6 Організації та економіки фармацією

Перелік циклів тематичного удосконалення в ОНМедУ:

  1. «Підтримка грудного вигодування та спостереження за здоровими дітьми раннього віку» (кафедра педіатрії №3 з післядипломною підготовкою -36 годин).
  2. «Актуальні питання алергології та пульмонології в практиці лікаря-педіатра» (кафедра педіатрії №3 з післядипломною підготовкою – 76 годин).
  3. Раціональна антибіотикотерапія в педіатрії» (кафедра педіатрії №3 з післядипломною підготовкою – 36 годин).
  4. «Вибрані питання гастроентерології та алергології в педіатрії» (кафедра педіатрії №3 з післядипломною підготовкою -36 годин).
  5. «Початкова, реанімаційна допомога новонародженим» (кафедра педіатрії №3 з післядипломною підготовкою -76 годин).
  6. «Фармакотерапія і невідкладна допомога у неонатології» (кафедра педіатрії №3 з післядипломною підготовкою – 76 годин).
  7. «Невідкладні стани у педіатричній практиці» (для лікарів-педіатрів та лікарів загальної практики) (кафедра педіатрії №3 з післядипломною підготовкою – 36 годин).
  8. «Вибрані питання надання невідкладної медичної допомоги в амбулаторних умовах» (кафедра сімейної медицини та загальної практики-36 годин).
  9. «Організація екстреної допомоги при ускладненнях серцево-судинних захворювань в практиці сімейного лікаря» (кафедра сімейної медицини та загальної практики-78 годин). .
  10. «Актуальні питання в практиці сімейного лікаря» (кафедра загальної практики та медичної реабілітації-78 годин).
  11. «Хвороби цивілізації» (кафедра загальної практики та медичної реабілітації- 36 годин).
  12. «Основи озонотерапії» (кафедра загальної практики та медичної реабілітації-76 годин).
  13. «Патологія сітківки-сучасні аспекти діагностики та лікування» (кафедра офтальмології-36 годин).
  14. «Сучасні аспекти діагностики та лікування патології рогівки» (кафедра офтальмології-36 годин).
  15. «Невідкладні стани в стоматології. Надання невідкладної допомоги в умовах стоматологічного кабінету» (кафедра загальної стоматології-38 годин).
  16. «Основні принципи ортопедичного лікування з використанням імплантів» (кафедра загальної стоматології-36 годин).
  17. «Сучасні принципи лікування захворювань пародонту» (кафедра загальної стоматології-72 години).
  18. «Міждисциплінарна підготовка порожнини рота до протезування» (кафедра загальної стоматології-36 годин).
  19. «Фізіологія та патфізіологія системи гемостазу» (кафедра анестезіології, інтенсивної терапії з післядипломною підготовкою 36 годин).
  20. «Актуальні питання кардіореанімації» (кафедра анестезіології, інтенсивної терапії з післядипломною підготовкою – 78 годин).
  21. «Шок. Політравма. Принципи інфузійної терапії на госпітальному етапі» (кафедра анестезіології, інтенсивної терапії з післядипломною підготовкою- 78 годин).
  22. «Сучасна діагностика та комплексна профілактика тромбогеморагічних ускладнень в періопераційному періоді» (кафедра анестезіології, інтенсивної терапії з післядипломною підготовкою 78 годин).
  23. «Невідкладні стани в кардіології» (кафедра анестезіології, інтенсивної терапії з післядипломною підготовкою 36 годин).
  24. «Актуальні проблеми діагностики та комплексної корекції порушень гемостазу на догоспітальному етапі лікування» для лікарів-курсантів за фахом «Медицина невідкладних станів» (кафедра анестезіології, інтенсивної терапії з післядипломною підготовкою 36 годин).
  25. «Актуальні проблеми діагностики та комплексної корекції порушень гемостазу на етапі хірургічного лікування» для лікарів-курсантів за фахом «Дитяча анестезіологія» (кафедра анестезіології, інтенсивної терапії з післядипломною підготовкою 36 годин).
  26. «Актуальні проблеми діагностики та комплексної корекції порушень гемостазу на етапі хірургічного лікування» для лікарів-курсантів за фахом «Анестезіологія» (кафедра анестезіології, інтенсивної терапії з післядипломною підготовкою 36 годин).
  27. «Невідкладна акушерська допомога з основами правового підходу та аудиту» (кафедра акушерства та гінекології №1 – 78 годин).
  28. «Невідкладна допомога внутрішньоутробній дитині під час вагітності та пологів» (кафедра акушерства та гінекології №1 – 36 годин).
  29. «Серцево-легенева реанімація вагітних» (кафедра акушерства та гінекології №1 – 36 годин).
  30. «Невідкладна допомога при прееклампсії та еклампсії» (кафедра акушерства та гінекології №1 – 36 годин).
  31. «Кольпоскопічна діагностика та лікування патології шийки матки» (кафедра реконструктивної та відновної медицини з курсом репродукції-78 годин).
  32. «Ведення фізіологічної вагітності» (кафедра акушерства та гінекології №1 – 78 годин) для лікарів сімейної медицини.
  33. «Гістероскопія» (кафедра акушерства та гінекології №1-78 годин).
  34. «Багатопладна вагітність» (для акушерів-гінекологів стаціонарів та жіночих консультацій) (кафедра акушерства та гінекології №1 -36 годин).
  35. «Гінекологічна ендокринологія» (кафедра реконструктивної та відновної медицини з курсом репродукції-110 годин).
  36. «Торакальна травма» (реконструктивної та відновної медицини з курсом репродукції-78 годин).
  37. «Ангіологія» (реконструктивної та відновної медицини з курсом репродукції-78 годин).
  38. «Ендоскопічні методи в отоларингології» (кафедра оториноларингології -36 годин).
  39. «Кріохірургічне лікування захворювань ЛОР-органів» (кафедра оториноларингології -36 годин).
  40. «Променева діагностика в оториноларингології» ((кафедра оториноларингології -72 години).
  41. «Раціональна фармакотерапія в оториноларингології» (кафедра оториноларингології -36 годин).
  42. «Сучасні підходи до діагностики, лікуванню та профілактики судинної патології головного мозку» (кафедра неврології – 36 годин).
  43. «Організаційно-економічні аспекти забезпечення населення лікарськими засобами» (кафедра загальної фармації-40 годин)
  44. «Актуальні питання фармації на сучасному етапі» (кафедра загальної фармації-78 годин)
  45. «Лікарсько-трудова експертиза при психічних захворюваннях» (кафедра психіатрії, наркології з курсом медичної психології – 36 годин).
  46. «Етіопатогенетичний підхід до лікування наркологічних захворювань» (кафедра психіатрії, наркології з курсом медичної психології-36 годин).
  47. «Актуальні питання професійної патології» (кафедра профпатології, клінічної лабораторної та функціональної діагностики -36 годин).
  48. «Пренатальна діагностика» (кафедра профпатології, клінічної лабораторної та функціональної діагностики – 36 годин).
  49. «Відєоендоскопічні методи дослідження і лікування в хірургічній практиці» (кафедра хірургії №1-78 годин).
  50. «Хірургічна гепато-панкреатологія» (кафедра хірургії №1-78 годин.
  51. «Лапароскопічні хірургічні операції з застосуванням стимуляційних технологій» (кафедра хірургії №1 – 78 годин).
  52. «Сучасні аспекти первинної та вторинної профілактики ІХС: підходи до вибору тактики ведення пацієнта» (кафедра профпатології, клінічної лабораторної та функціональної діагностики -36 годин).
  53. «Можливості віртуальної ендоскопії в комп’ютерній томографії» (кафедра онкології, променевої діагностики, променевої терапії та радіаційної медицини -38 годин).
  54. «Тренінг з підготовки інструкторів для викладання курсу медичної допомоги в умовах бойових дій та надзвичайних ситуацій» (кафедра симуляційної медицини -36 годин).
  55. «Первинна лікарська допомога в умовах бойових дій та надзвичайних ситуацій» (кафедра симуляційногї медицини -36 годин).
  56. «Актуальні питання дерматоонкології» (кафедра онкології з курсом променевої діагностики, променевої терапії та радіаційної медицини – 36 годин).
  57. «Впровадження загальнодержавної програми протидії туберкульозу лікарями загальної лікувальної мережі» (кафедра фтизіопульмонології- 40 годин)- 40 годин
  58. «Найважливіші гельмінтози і паразитарні хвороби людини» (кафедра інфекційних хвороб -76 годин).
  59. «Актуальні питання сучасної ендокринології» (кафедра внутрішньої медицини №1 з курсом серцево-судинної патології - 36 годин).
  60. «Діагностик пошкоджень та захворювань плечового суглобу» (кафедра травматології та ортопедії -40 годин).
  61. «Особливості пошкодження та лікування травм кісті» (кафедра травматології та ортопедії -40 годин).
  62. «Надання допомоги хворим з вогнепальнимим та міно-вибуховими пошкодженнями» (кафедра травматології та ортопедії -40 годин).
  63. «Лікування хворих з множинними травмами» (кафедра травматології та ортопедії -40 годин).
  64. «Черезкістковий остеосинтез в травматології та ортопедії» (кафедра травматології та ортопедії -40 годин).

FOR FOREIGN CITIZENS
To attention of foreign citizens!.
Important Information.
Fee and representatives information.
Rector.
International faculty.
University clinic.
University Dental Clinic.
Electronic library.
Educational-innovative Centre for the Physicians Practical Training.
Соntact us.

Загальна Інформація
Історія створення.
Ректор.
Адміністрація університету.
Контактна інформація.
Закон України "Про вищу освіту".
Статут.
Сертифікати якості ISO 9001:2008.
Колективний договір.
Стратегічна концепція інформаційної модернізації університету на 2016-2018 р.р..
Концепція стратегічного розвитку ОНМедУ.
Кошторис на 2017 рік.
Штатний розпис ОНМедУ на 2016 рік.
Графік особистого прийому громадян посадовими особами ОНМедУ.
Правила внутрішнього трудового розпорядку ОНМедУ.
Звіт про виконання умов Контракту ректора.
Перелік вакантних посад, які обираються за конкурсом.
Порядок проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад .
Стандарти вищої освіти ОНМедУ.
Довідка про державну реєстрацію ОНМедУ.
Функціональні обов’язки керівних працівників університету.

Діяльність структурних підрозділів
Плани роботи рад, деканатів, громадських організацій на 2016/2017 навч. рік.
Доступ до публічної інформації.
Річний план державних закупівель на 2017р..
Інформація про використання бюджетних коштів за 2016 рік.
Антикорупційна програма.
Положення про центр інформаційного аналізу та внутрішнього контролю якості освіти.
Положення про моніторинг і контроль якості освіти в Одеському національному медичному університеті.
Положення про науковий відділ.
Положення про юридичну службу.
Висновки про результати акредитаційної експертизи основної діяльності з підготовки бакалаврів за спеціальністю 6.030103 "Практична психологія" напряму 0301 "Соціальна-політичні науки".
Музеї університету.
Відомості про комплекс навчально-методичного забезпечення.
Робочі програми.

Навчальна робота
Політика ОНМедУ у сфері якості.
Положення про організацію освітнього процесу.
Положення про організацію гуманітарної освіти та виховної роботи.
Перелік спеціальностей.
Ліцензія та Акредитація.
Перелік показників, які використовуються для визначення рейтингу ВНЗ.
Накази, листи, доручення МОЗ України в галузі освіти і науки.
Порядок проведення ліцензійних інтегрованих іспитів.
Навчальні плани за 2015-2017 н.р..
Положення про атестацію.
Комплекс заходів з організації навчального процесу у 2016/2017 навчальному році.
Тимчасове положення по рейтинг студентів.
Тимчасове положення про призначення та виплати стипендій.

Лікувально-профілактична робота
Перелік клінічних баз.
Університетська клініка.
Університетська клініка - навчальна база.
Прейскуранти на платні медичні послуги Університетської клініки.

Наукова робота
Спеціалізовані вчені ради.
Положення про Вчену Раду ОНМедУ.
Положення про службу вченого секретаря.
Студентське наукове товариство та Рада молодих вчених.
Корисна інформація для аспірантів
та наукових співробітників.

Перелік індексцитованих журналів зарубіжжя.
Перелік індексцитованих журналів України .
Наукавцям про імпакт-фактор та індекс Хірша.
Індекс Хірша науковців університету.
Науковий парк.
Рішення вченої ради.
Положення про Комісію по запобіганню антиплагіату.
Майбутні науковці.

Міжнародні відносини
Участь у сумісних із зарубіжними країнами наукових та науково- практичних проектах.
Зустріч у європейському парламенті та подальші міркування, щодо ролі лікарських товариств у розбудові європейської медицини в одній окремо взятій країні.
Міжнародна співпраця: ОНМЕДУ та GIZ розвивають інтерактивні методики освіти.

Факультети університету
Медичні факультети.
Стоматологічний факультет.
Фармацевтичний факультет.
Факультет післядипломної освіти.
Положення про кафедри та факультети.
Міжнародний факультет.

Відкриті лекції В.М. Запорожана
«Ноосферне мислення В.І.Вернадського».
«Еволюція моральності».
«Відкрите серце».
«Наукові відкриття: критерії добра і зла».
«Цінності людського життя».
«Роль врача в современном обществе».
«Доклад на заседании Ученого совета университета 01.09.2014 г.».
Достижения биомедицины: современные вызовы и биобезопасность.
Achievements of biomedicine: current challenges and biosafety.
Цінності людського життя.
Ендоскопічна хірургія: сучасні можливості та перспективи розвитку.
"Патент продано!" В.М. Запорожан.
Децентралізація в медицині: засіб чи панацея?.
Книга "Етюди про моральність. Нооетичний аспект".

Бібліотека університету
Положення про бібліотеку ОНМедУ.
Правила користування бібліотекою.
Про бібліотеку.
Електронний каталог.
Блог бібліотеки .
Інституціональний репозиторій ОНМедУ.
Книгозабезпеченність.
Контактна інформація.

Видавнича діяльність
Газета 'Пульс'.
Его величество Пациент.
Наукові журнали з правилами для авторів.
Як замовити, купити та оплатити медичну літературу.
Перелік книг, виданих видавничо-поліграфічним комплексом університету англійською та французською мовами.
Перелік книг, виданих видавничо-поліграфічним комплексом університету українською та російською мовами.
До відома завідувачів кафедр.
Наукові журнали.

Студентам
Пам’ятка першокурсникам.
Морально-етичний кодекс.
Електронна бібліотека — студентам.
Розміщення кафедр університету.
Наші таланти.
Навчально-інноваційний центр практичної підготовки лікаря.
Органи студентського самоврядування ОНМедУ.
Перелік навчальних дисциплін.
Розклад занять.
Результати КРОК 2.
Правила прийому на військову підготовку за програмою офіцера запасу медичної служби.
План роботи Студентської Ради Одеського національного медичного університету на 2016/17 навчальний рік.
Положення самоврядування ОНМедУ.
Тези наукової студентської конференції 2017.
Програма студентської наукової конференції.
Оцінювання фізичної підготовленості студентів.
Графік видачі книг в бібліотеці студентам 1 - 2курсів.

Допомога абiтурiєнтам
Адреса і контактні телефони приймальної комісії.
Правила прийому в 2017 році.
Інформаційні таблиці-2017.
Обсяги держзамовлення.
Положення про Приймальну комісію у 2017 році.
Програми вступних випробувань.
Вартість навчання в 2017 році.
Розклад вступних іспитів.
Ліцензія.
Рішення Приймальної комісії.
Підготовчі курси.
Відеоматеріали про університет.
Положення про порядок видачі іноземним громадянам та особам без громадянства запрошень на навчання (стажування) в ОНМедУ та їх реєстраціі.
Положення про організацію набору на навчання (стажування) іноземних громадян та осіб без громадянства в ОНМедУ в 2017 році.
До уваги абітурієнтів!.
До уваги абітурієнтів та батьків!.